Szemész szakorvos állás

AKTUÁLIS ÁLLÁS AJÁNLATAINK

Budai Szemészeti és természetgyógyászati centrumunk modern felszereléssel, kialakított betegkörrel rendelkezik.A rutin szemészeti járóbeteg ellátáson kívűl nagy hangsúlyt fektetünk a prevencióra, valamint a holisztikus szemlélet szerinti gyógyításra.
A lelkes csapatunk bővítése érdekében

szemész szakorvos

pozíciót hirdetünk.

Feladat
Szemész szakorvosi tevékenység magánrendelésen és szűrővizsgálatokon

Elvárások
Szakorvosi végzettség

MOK tagság, érvényes működési kártya

Ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet

Kiváló kommunikációs készség

Empátia

Előny
Magánegészségügyben szerzett tapasztalat

Orvos szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés

Rugalmasan választható foglalkoztatási jogviszony

Teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás

Modern eszközökkel felszerelt rendelők

21. századi munkakörülmények

Felkészült, segítőkész asszisztencia, adminisztrátorok

Jelentkezés a prevenciolatascentrum@gmail.com email címre küldött szakmai Önéletrajzzal!